قوانین

قوانین سرمایه‌پذیر

قوانین سرمایه‌گذار

قوانین عمومی

کاربر (سرمایه‌گذار - سرمایه‌پذیر) به شخصی گفته می‌شود که در سایت اسپانسر ثبت‌نام کرده باشد. شایان ذکراست پس از عضویت، مسئولیت نگهداری از حساب کاربری، به عهده کاربر می‌باشد.

سایت اسپانسر متعهد می‌شود که امنیت اطلاعات ثبت‌نام کنندگان را حفظ نماید. برای جلوگیری از هرگونه دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات، از همه راه‌های ممکن استفاده می‌شود. به منظور حفظ حریم شخصی کاربران کلیه اطلاعات ثبت‌شده انها در سرور امن نگهداری می‌شود.

ثبت‌نام کنندگان متعهد می‌شوند، در صورت تغییر اطلاعاتی مانند اطلاعات تماس، همکاران، و ...، در اسرع وقت نسبت به بروزرسانی اطلاعات در سایت، اقدام نمایند.

این سامانه تلاش می‌کند در صورت امکان برخی از اطلاعات وارد شده توسط ثبت‌نام کنندگان را با استفاده از پایگاه‌های داده رسمی کشور،‌ صحت‌سنجی نماید؛ اما مسئولیت صحت و پایداری اطلاعات وارد شده در نهایت با ثبت‌نام کنندگان است.

ممکن است شرایط استفاده از سامانه و محتوای آن در آینده تغییر یابد؛ از این‌رو کاربران می‌توانند در هر زمان برای مطلع شدن از تغییرات ایجاد شده، به این لینک مراجعه نمایند و استفاده از سایت به منزله آگاهی از این قوانین و مقررات است.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه (فورس ماژور)، سامانه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.